Znajdź ogłoszenie

Grupa terapeutyczna DDA/DDD - start styczeń 2022 Ghost Ad

Kategoria

BAZA FIRM / Medycyna, zdrowie

Opis
Do kogo skierowana jest grupa terapeutyczna DDA/DDD? Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA/DDD rusza w styczniu 2022 roku i będzie trwać do stycznia 2023 roku. Spotkania odbywać się będą w rama
Do kogo skierowana jest grupa terapeutyczna DDA/DDD?

Zapraszamy osoby, które wychowały się w rodzinach alkoholowych lub dysfunkcyjnych do udziału w grupie terapeutycznej. Grupa terapeutyczna DDA/DDD rusza w styczniu 2022 roku i będzie trwać do stycznia 2023 roku. Spotkania odbywać się będą w ramach działalności odpłatnej Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM.

Doświadczenie „alkoholowego dzieciństwa” niesie ze sobą konsekwencje, które przekładają się na funkcjonowanie w dorosłym życiu. Doświadczenie nieprzewidywalności zachowań, odrzucenia czy braku spójnego systemu wartości powodują pewien rodzaj przystosowania, schemat zachowań, które w dorosłym życiu mogą znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Problemy te najczęściej dotyczą postrzegania siebie (negatywny stosunek do siebie, lęk przed zmianą, przymus kontrolowania), trudności w przeżywaniu uczuć, rozumieniu i realizacji potrzeb, trudności w tworzeniu bliskich, intymnych relacji (postawa zależności, zachowania autodestrukcyjne).

– Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 17:00-19:00
– Planowany termin rozpoczęcia grupy – styczeń 2022
– Spotkania grupy w centrum Warszawy – Al. Jerozolimskie 6 lok. 402
– Koszt jednego 2-godzinnego spotkania grupy wynosi 90 zł.

Przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na konsultację kwalifikującą. Koszt konsultacji według cennika.
Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie: 733 563 311 i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupę poprowadzi Tomasz Rejent

Jeżeli czujesz potrzebę udziału w grupie, nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą konsultację pod nr tel. 733-563-311 lub przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na której otrzymasz wszystkie informacje o planowanym procesie terapeutycznym.

Cena

90

Autor

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Lokalizacja

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 21505
Wyświetlony: 14
Dodane 16:02, 9 listopad 2021
Wygasa: 16:02, 8 styczeń 2022