Znajdź ogłoszenie

Bogata oferta najwyższej jakości dzianin Ghost Ad

Kategoria

BAZA FIRM / Handel

Opis
Jako producent i sprzedawca mamy Państwu do zaoferowania najwyższej jakości, certyfikowane dzianiny dostępne od ręki oraz na indywidualne zamówienie, w najlepszej cenie. Dysponujemy bogatym wyborem materiałów,a w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: dzianiny sportowe, dzianiny użytkowe, dzianiny ma
Jako producent i sprzedawca mamy Państwu do zaoferowania najwyższej jakości, certyfikowane dzianiny dostępne od ręki oraz na indywidualne zamówienie, w najlepszej cenie.
Dysponujemy bogatym wyborem materiałów,a w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: dzianiny sportowe, dzianiny użytkowe, dzianiny materacowe, dzianiny bawełniane, dzianiny z elastanem, dzianiny eko, dzianiny żakardowe, dzianiny mundurowe.
Wzór wyżej wymienionych materiałów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce GALERIA.

Nasze dzianiny idealnie sprawdzą się w tworzeniu z nich odzieży damskiej, odzieży męskiej i odzieży dziecięcej oraz do tworzenia kostiumów i dekoracji. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie i miłe w dotyku – są również wytrzymałe i solidne.

Gwarantujemy stałą dostępność materiałów,
najbardziej atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania oraz dostosowanie dzianin pod indywidualne oczekiwania klienta.*Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 KC); nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. W celu sprawdzenia zgodności oferty oraz uzyskania wszelkich informacji prosimy kontaktować się z działem handlowym.

Autor

PPHU MAR-POL Marianna i Stanisław Różańscy

Lokalizacja

Polska, Łódzkie, Łódź

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 19638
Wyświetlony: 14
Dodane 11:06, 4 listopad 2020
Wygasa: 11:06, 3 styczeń 2021