Znajdź ogłoszenie

×

Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Kancelaria Prawna i Finansowa PARTNERZY

OferujęDodaj do ulubionych
Cena do negocjacji
Kontakt AL. Zwycięstwa 35/2
80-219 Gdańsk
biuro@prawo-gdansk.pl
Zadzwoń: 58..........pokaż
Dodane 14:25:20 29-08-2017

Opis

Z chęcią i profesjonalizmem Kancelaria Prawna i Finansowa „PARTNERZY” znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Posiadamy prawników odpowiedzialnych za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej praktyki jest szeroki.
* windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *...
Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia ‘postawili mnie na nogi’..."
Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary! (link poniżej) https://www.facebook.com/KancelariaPartnerzy/ Zawsze służymy pomocą!   Zapraszamy zapoznać się ze szczegółami, a następnie do kontaktu z Nami dzięki informacjom zawartym na prawo-gdansk.pl Nie jest Nam obca obsługa firm!

Informatyk-24.com Obsługa informatyczna firm IT

obługa firm

 

Pomoc zdalna, Naprawa komputerów cała Polska DPD

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9285
Wyświetlony: 280
Wygasa: 14:25:20 28-10-2017